Trening obwodowy

Wiele kobiet, które chciałyby poprawić swoją formę i sprawność fizyczną powtarza, że brakuję im czasu, że w fitness klubach nie wiedzą jak ćwiczyć, że chciałyby mieć kogoś kto dopilnuję ich podczas treningu tak by ta praca nie szła na marne. A gdybym powiedziała, że można uzyskać pełen trening całego ciała, czuć się zdrowo i poświęcając na to zaledwie 30 minut? Zaskoczone? To jest piękno treningu obodowego.

Koncepcja aktywności w naszym klubie opiera się właśnie na treningu w stylu treningu obwodowego dopasowanego indywidualnie, w zależności od możliwości i predyspozycji każdej klientki. Obwód składa się z 9 pneumatycznych maszyn siłowych firmy Technogym oraz 9 stacji przejściowych. Stacje zmieniane są co miesiąc pod kątem nowego tematu przewodniego całego treningu. I tak są to: Miesiąc ogólnorozwojowy, Miesiąc wzmacniania ramion i brzucha, Miesiąc rzeźbienia nóg itd. 

Takie ćwiczenia pozwalają wykonać dużo więcej pracy niż tradycyjny trening siłowy. Intensywność jest wystarczająco wysoka by uzyskać korzyści zbliżone do treningu cardio. 
Kompletny trening obwodowy zaspakaja większość potrzeb treningu dla kobiety w każdym wieku:

  • buduje podstawową siłę fizyczną, która chroni i równoważy skutki osteoporozy oraz procesu starzenia się 
  • ćwiczenia trenują wszystkie partie mięśniowe
  • intensywność  eliminuje potrzebę treningu cardio 
  • dla osób które chcą spalić przede wszystkim tkankę tłuszczową , najlepsze będzie zwiększenie intensywności i zmniejszenie czasu na odpoczynek między seriami

Cennik:

- 25 zł wstęp jednorazowy

- 150 zł za miesiąc przy umowie 3-miesięcznej

- 135 zł za miesiąc przy umowie 6-miesięcznej

- 120 zł za miesiąc przy umowie 12-miesięcznej