Trening personalny

Wsparcie trenera personalnego - poczuj je na własnych mięśniach.

Presja osiągnięcia szczupłej sylwetki może wyrządzić wiele złego. Restrykcyjne diety i nieprzyjemne, zbyt częste katusze na siłowni to nie droga do upragnionej figury, a do problemów zdrowotnych. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę, pozwól aby to ktoś zajął się Tobą i odpowiednio Cię pokierował. Zła technika podczas treningów to kierunek w stronę kontuzji i niezamierzonych efektów.

Sięgając po pomoc trenera personalnego będziesz pewna, że wszystkie kroki w stronę Twojego celu zostały odpowiednio zaplanowane. Indywidualnie opracowany plan treningowy oraz żywieniowy sprawią, że osiągniesz więcej niż tylko zamierzone przez siebie cele. Odpowiednio zaplanowana aktywność niesie ze sobą wiele pozytywnych skutków:
- zależnie od celu redukcja tkanki tłuszczowej/wzrost masy mięśniowej
- poprawa siły i sprawności
- ujędrenienie skóry
- lepsze samopoczucie
- pewność siebie
a może nawet nowe hobby!!
Plan żywieniowy unormuje Twoje wyniki badań, ktorych regularna kontrola pozwoli na monitorowanie aktualnego stanu zdrowia. Analiza składu ciała będzie porownywac zmiany zachodzace w Twojej sylwetce... a trener personalny zadba aby trening był urozmaicony oraz przyjemny! - nic na Twojej głowie.

Bezpośredni kontakt - Monika Kulesza -  facebook.com/TrenerMonika.